کاپشن آستین بلند مردانه استاندارد و معمولی ال سی وایکیکی W5EU75Z8 | LCW Vision
5,480,000 تومان قیمت اصلی 5,480,000 تومان بود.4,340,000 تومانقیمت فعلی 4,340,000 تومان است.
توضیحات محصول:
ژاکت چرمی مردانه یقه پیراهن با طرح استاندارد مشکی
یک ژاکت مردانه آستین بلند، یقه پیراهن، با ظاهر چرمی با بسته شدن زیپ جلو و جیب های کناری زیپ دار.
اطلاعات مدل: سینه: 89، کمر: 71، باسن: 88، قد: 189، سایزی که مدل پوشیده است: L
جدول سایز
چگونه بدن خود را اندازه بگیرم؟
1. دور سینه
دور سینه خود را با قرار دادن متر نوار در پهن ترین نقطه روی سینه خود اندازه بگیرید.
2. دور کمر
3. دور باسن
دور باسن خود را با قرار دادن متر نوار در پهن ترین قسمت باسن اندازه گیری کنید.
4. طول داخلی پا (قد شلوار)
داخل ساق پا را از نقطه چنگال بالایی تا استخوان مچ پا اندازه بگیرید.
5. قد شما (طول بدن شما)
جدول اندازه گروه زنان (سانتی متر)
| اندازه | سینه (cm) | کمر (cm) | باسن (cm) | قد شلوار (cm) |
|---|---|---|---|---|
| 32/XXS | 74 | 63 | 82 | 73 |
| 34/XS | 78 | 66 | 86 | 74 |
| 36/S | 84 | 70 | 92 | 75 |
| 38/M | 90 | 74 | 98 | 76 |
| 40/L | 95 | 79 | 103 | 76 |
| 42/XL | 100 | 84 | 108 | 76 |
| 44/2XL | 106 | 90 | 114 | 76 |
| 46/3XL | 112 | 96 | 120 | 76 |
| 48/4XL | 118 | 102 | 126 | 76 |
| 50/5XL | 124 | 109 | 132 | 76 |
| 52/6XL | 130 | 116 | 138 | 76 |
| 54/7XL | 136 | 123 | 144 | 76 |
| اندازه | سینه (cm) | کمر (cm) | باسن (cm) | |
|---|---|---|---|---|
| XS-S / 34-36 | 78 - 84 | 66 - 70 | 86 - 92 | |
| M-L / 38-40 | 90 - 95 | 74 - 79 | 98 - 103 | |
| XL-2XL / 42-44 | 100 - 106 | 84 - 90 | 108 - 114 | |
| 3XL-4XL / 46-48 | 112 - 118 | 96 - 102 | 120 - 126 | |
| 5XL-6XL / 50-52 | 124 - 130 | 109 - 116 | 132 - 138 |
جدول اندازه بین المللی
| TR | MEX | FR | US | UK | EU | IT | JP | 123 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 32/XXS | 22 | 32 | 0 | 4 | 32 | 36 | 3 | 0 |
| 34/XS | 24 | 34 | 2 | 6 | 34 | 38 | 5 | 0 |
| 36/S | 26 | 36 | 4 | 8 | 36 | 40 | 7 | 1 |
| 38/M | 28 | 38 | 6 | 10 | 38 | 42 | 9 | 2 |
| 40/L | 30 | 40 | 8 | 12 | 40 | 44 | 11 | 3 |
| 42/XL | 32 | 42 | 10 | 14 | 42 | 46 | 13 | 4 |
| 44/2XL | 34 | 44 | 12 | 16 | 44 | 48 | 15 | 5 |
| 46/3XL | 36 | 46 | 14 | 18 | 46 | 50 | 17 | 6 |
| 48/4XL | 38 | 48 | 16 | 20 | 48 | 52 | 19 | 7 |
| 50/5XL | 40 | 50 | 18 | 22 | 50 | 54 | 21 | 8 |
| 52/6XL | 42 | 52 | 20 | 24 | 52 | 56 | 23 | 9 |
| 54/7XL | 44 | 54 | 22 | 26 | 54 | 58 | 25 | 10 |
چگونه سایز سینه ام را اندازه بگیرم؟
اندازه گیری اندازه سینه:
2. اندازه گیری دور سینه (کاپ).
| اندازه | زیر سینه | دور سینه | کاپ | اندازه سوتین |
| 70 | 68-72cm | 81-83cm | A | 70A |
| 83-85cm | B | 70B | ||
| 85-87cm | C | 70C | ||
| 87-89cm | D | 70D | ||
| 75 | 73-77cm | 86-88cm | A | 75A |
| 88-90cm | B | 75B | ||
| 90-92cm | C | 75C | ||
| 92-94cm | D | 75D | ||
| 80 | 78-82cm | 91-93cm | A | 80A |
| 93-95cm | B | 80B | ||
| 95-97cm | C | 80C | ||
| 97-99cm | D | 80D | ||
| 85 | 83-87 cm | 96-98cm | A | 85A |
| 98-100cm | B | 85B | ||
| 100-102cm | C | 85C | ||
| 102-104cm | D | 85D | ||
| 90 | 88-92cm | 101-103cm | A | 90A |
| 103-105cm | B | 90B | ||
| 105-107cm | C | 90C | ||
| 107-109cm | D | 90D | ||
| 95 | 93-97cm | 106-108cm | A | 95A |
| 108-110cm | B | 95B | ||
| 110-112cm | C | 95C | ||
| 112-114cm | D | 95D | ||
| 100 | 98-102cm | 111-113cm | A | 100A |