پیراهن زنانه آرمینه K24KA9241001 – 19351 | ARMİNE
5,350,000 تومان
توضیحات محصول:
آرمینه
مشخصات مدل:
مشخصات محصول:
تاریخ تحویل: 5-10 روز کاری
جدول سایز
چگونه بدن خود را اندازه بگیرم؟
1. دور سینه
دور سینه خود را با قرار دادن متر نوار در پهن ترین نقطه روی سینه خود اندازه بگیرید.
2. دور کمر
3. دور باسن
دور باسن خود را با قرار دادن متر نوار در پهن ترین قسمت باسن اندازه گیری کنید.
4. طول داخلی پا (قد شلوار)
داخل ساق پا را از نقطه چنگال بالایی تا استخوان مچ پا اندازه بگیرید.
5. قد شما (طول بدن شما)
جدول اندازه گروه زنان (سانتی متر)
اندازهسینه (cm)کمر (cm)باسن (cm)قد شلوار (cm)
32/XXS74638273
34/XS78668674
36/S84709275
38/M90749876
40/L957910376
42/XL1008410876
44/2XL1069011476
46/3XL1129612076
48/4XL11810212676
50/5XL12410913276
52/6XL13011613876
54/7XL13612314476
اندازه سینه (cm) کمر (cm) باسن (cm)
XS-S / 34-36 78 - 84 66 - 70 86 - 92
M-L / 38-40 90 - 95 74 - 79 98 - 103
XL-2XL / 42-44 100 - 106 84 - 90 108 - 114
3XL-4XL / 46-48 112 - 118 96 - 102 120 - 126
5XL-6XL / 50-52 124 - 130 109 - 116 132 - 138
جدول اندازه بین المللی
TR MEX FR US UK EU IT JP 123
32/XXS 22 32 0 4 32 36 3 0
34/XS 24 34 2 6 34 38 5 0
36/S 26 36 4 8 36 40 7 1
38/M 28 38 6 10 38 42 9 2
40/L 30 40 8 12 40 44 11 3
42/XL 32 42 10 14 42 46 13 4
44/2XL 34 44 12 16 44 48 15 5
46/3XL 36 46 14 18 46 50 17 6
48/4XL 38 48 16 20 48 52 19 7
50/5XL 40 50 18 22 50 54 21 8
52/6XL 42 52 20 24 52 56 23 9
54/7XL 44 54 22 26 54 58 25 10
چگونه سایز سینه ام را اندازه بگیرم؟
  1. اندازه گیری اندازه سینه:
2. اندازه گیری دور سینه (کاپ).
اندازه زیر سینه دور سینه کاپ اندازه سوتین
70 68-72cm 81-83cm A 70A
83-85cm B 70B
85-87cm C 70C
87-89cm D 70D
75 73-77cm 86-88cm A 75A
88-90cm B 75B
90-92cm C 75C
92-94cm D 75D
80 78-82cm 91-93cm A 80A
93-95cm B 80B
95-97cm C 80C
97-99cm D 80D
85 83-87 cm 96-98cm A 85A
98-100cm B 85B
100-102cm C 85C
102-104cm D 85D
90 88-92cm 101-103cm A 90A
103-105cm B 90B
105-107cm C 90C
107-109cm D 90D
95 93-97cm 106-108cm A 95A
108-110cm B 95B
110-112cm C 95C
112-114cm D 95D
100 98-102cm 111-113cm A 100A