پیراهن زنانه آرمینه K00OA3441001 – 17234 | ARMİNE
7,410,000 تومان
توضیحات محصول:
آرمینه
مشخصات مدل:
مشخصات محصول:
جدول سایز
چگونه بدن خود را اندازه بگیرم؟
1. دور سینه
دور سینه خود را با قرار دادن متر نوار در پهن ترین نقطه روی سینه خود اندازه بگیرید.
2. دور کمر
3. دور باسن
دور باسن خود را با قرار دادن متر نوار در پهن ترین قسمت باسن اندازه گیری کنید.
4. طول داخلی پا (قد شلوار)
داخل ساق پا را از نقطه چنگال بالایی تا استخوان مچ پا اندازه بگیرید.
5. قد شما (طول بدن شما)
جدول اندازه گروه زنان (سانتی متر)
| اندازه | سینه (cm) | کمر (cm) | باسن (cm) | قد شلوار (cm) |
|---|---|---|---|---|
| 32/XXS | 74 | 63 | 82 | 73 |
| 34/XS | 78 | 66 | 86 | 74 |
| 36/S | 84 | 70 | 92 | 75 |
| 38/M | 90 | 74 | 98 | 76 |
| 40/L | 95 | 79 | 103 | 76 |
| 42/XL | 100 | 84 | 108 | 76 |
| 44/2XL | 106 | 90 | 114 | 76 |
| 46/3XL | 112 | 96 | 120 | 76 |
| 48/4XL | 118 | 102 | 126 | 76 |
| 50/5XL | 124 | 109 | 132 | 76 |
| 52/6XL | 130 | 116 | 138 | 76 |
| 54/7XL | 136 | 123 | 144 | 76 |
| اندازه | سینه (cm) | کمر (cm) | باسن (cm) | |
|---|---|---|---|---|
| XS-S / 34-36 | 78 - 84 | 66 - 70 | 86 - 92 | |
| M-L / 38-40 | 90 - 95 | 74 - 79 | 98 - 103 | |
| XL-2XL / 42-44 | 100 - 106 | 84 - 90 | 108 - 114 | |
| 3XL-4XL / 46-48 | 112 - 118 | 96 - 102 | 120 - 126 | |
| 5XL-6XL / 50-52 | 124 - 130 | 109 - 116 | 132 - 138 |
جدول اندازه بین المللی
| TR | MEX | FR | US | UK | EU | IT | JP | 123 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 32/XXS | 22 | 32 | 0 | 4 | 32 | 36 | 3 | 0 |
| 34/XS | 24 | 34 | 2 | 6 | 34 | 38 | 5 | 0 |
| 36/S | 26 | 36 | 4 | 8 | 36 | 40 | 7 | 1 |
| 38/M | 28 | 38 | 6 | 10 | 38 | 42 | 9 | 2 |
| 40/L | 30 | 40 | 8 | 12 | 40 | 44 | 11 | 3 |
| 42/XL | 32 | 42 | 10 | 14 | 42 | 46 | 13 | 4 |
| 44/2XL | 34 | 44 | 12 | 16 | 44 | 48 | 15 | 5 |
| 46/3XL | 36 | 46 | 14 | 18 | 46 | 50 | 17 | 6 |
| 48/4XL | 38 | 48 | 16 | 20 | 48 | 52 | 19 | 7 |
| 50/5XL | 40 | 50 | 18 | 22 | 50 | 54 | 21 | 8 |
| 52/6XL | 42 | 52 | 20 | 24 | 52 | 56 | 23 | 9 |
| 54/7XL | 44 | 54 | 22 | 26 | 54 | 58 | 25 | 10 |
چگونه سایز سینه ام را اندازه بگیرم؟
اندازه گیری اندازه سینه:
2. اندازه گیری دور سینه (کاپ).
| اندازه | زیر سینه | دور سینه | کاپ | اندازه سوتین |
| 70 | 68-72cm | 81-83cm | A | 70A |
| 83-85cm | B | 70B | ||
| 85-87cm | C | 70C | ||
| 87-89cm | D | 70D | ||
| 75 | 73-77cm | 86-88cm | A | 75A |
| 88-90cm | B | 75B | ||
| 90-92cm | C | 75C | ||
| 92-94cm | D | 75D | ||
| 80 | 78-82cm | 91-93cm | A | 80A |
| 93-95cm | B | 80B | ||
| 95-97cm | C | 80C | ||
| 97-99cm | D | 80D | ||
| 85 | 83-87 cm | 96-98cm | A | 85A |
| 98-100cm | B | 85B | ||
| 100-102cm | C | 85C | ||
| 102-104cm | D | 85D | ||
| 90 | 88-92cm | 101-103cm | A | 90A |
| 103-105cm | B | 90B | ||
| 105-107cm | C | 90C | ||
| 107-109cm | D | 90D | ||
| 95 | 93-97cm | 106-108cm | A | 95A |
| 108-110cm | B | 95B | ||
| 110-112cm | C | 95C | ||
| 112-114cm | D | 95D | ||
| 100 | 98-102cm | 111-113cm | A | 100A |